Lietuvių English
/ /         Pradžia / Svetainės medis / Neįgaliesiems / Kontaktai
Paieška
Apklausa

Kas Jus motyvuoja mokytis?

Bendrabučiai

Vilniaus sk. bendrabutis:
Adresas: Lvovo g. 38a, LT-09307 Vilnius.
Tel. (8 5) 275 35 01
Bendrabučio valdytoja Margarita Mačiulaitienė.
Darbo laikas: I-V 7.00-10.00, 18.00-21.00 val.

Kauno sk. bendrabutis:
Adresas: Pramonės pr. 30, Kaunas
Tel. (8 37) 31 20 69
Bendrabučio valdytoja Rūta Skumbinienė.
Darbo laikas: I-III-V 7.00-15.30, II-IV 11.00-19.30 val.

Ir Vilniuje, ir Kaune studentai gali gyventi VKK bendrabučiuose. Juose vyksta intensyvus studentiškas gyvenimas: čia mokomasi, bendraujama, švenčiama. Vilniaus ir Kauno skyriaus bendrabutyje yra kompiuterinė skaitykla, joje veikia greitaeigis Interneto ryšys. Skaitykloje studentai privalo laikytis bendrabučio skaityklos taisyklių. Kiekvienas pageidaujantis studentas gali savo kambaryje taip pat naudotis Interneto ryšiu, jei turi savo personalinį kompiuterį.

Bendrabučiai yra lovų tipo. Viename kambaryje gyvena 2-3 asmenys. Taip apgyvendinami dieninių ir neakivaizdinių studijų studentai, kvalifikacijos kėlimo ir perkvalifikavimo kursų klausytojai, taip pat svečiai. Jei bendrabučiuose lieka laisvų vietų, jas pasiūlome kitų miesto mokymo įstaigų studentams.

Bendrabučių apgyvendinimo, valdymo bei gyvenimo juose tvarką nustato VKK studentų bendrabučių nuostatai. Bendrabučių eksploatavimu, sanitarine būkle bei gyvenimo, mokymosi, poilsio sąlygomis rūpinasi bendarbučio valdytojai. Bendrabučių valdyme dalyvauja ir studentų atstovai.


Bendrabučių išlaikymas

Bendrabučiai priklauso VKK ir yra išlaikomi iš mokesčio, gaunamo už naudojimąsi bendrabučiais bei kitų kolegijos lėšų. Mokestis už bendrabutį yra vietos nuomos mokestis, kuris priklauso nuo bendrabučio tipo, lovų skaičiaus kambaryje ir mokesčio už komunalines paslaugas.

VKK Vilniaus skyriaus studentams nuomos kaina yra 130-160 Lt per mėnesį. Šildymo sezono metu už kambarį imamas papildomas mokestis (kaina kinta priklausomai nuo oro temperatūros). Kitų mokymo įstaigų studentams, pastoviai gyvenantiems bendrabutyje, vienos paros mokestis – 6,5-7,5 Lt. Labiau pasiturintys studentai gali apsigyventi naujai suremontuotuose, šiuolaikiškesniuose ir brangesniuose kambariuose. Svečių kambariuose vienos paros kaina yra nuo 25 iki 110 Lt vienam asmeniui.

VKK studentams, gyvenantiems Kauno skyriaus bendrabutyje, nuomos kaina yra 120,0 Lt, šildymo sezono metu – 150 Lt. per mėnesį. Kitų mokymo įstaigų studentams, pastoviai gyvenantiems bendrabutyje, priklausomai nuo kambario tipo, vienos paros mokestis – 6-9 Lt. Už didesnę 8-11 Lt. kainą parai galima išsinuomoti viešbučio tipo kambarį.

 

Bendrabučio vietos skyrimas

Norint gauti vietą bendrabutyje reikia kreiptis į bendrabučio valdytoją,

Vilniuje tel. (8 5) 275 35 01, el.paštas: margarita@vkk.lt,

Kaune tel. (8 37) 31 20 69, el paštas: bendrabutisk@vkk.lt


Narystė asociacijose

Lietuvos akademinių bibliotekų informacinės infrastruktūros mokslui ir studijoms palaikymo ir plėtros konsorciumas (LABIIMSPPK)
Lietuvos nevalstybinių mokslo ir studijų įstaigų asociacija (LNMSIA)
Lietuvos atsakingo verslo asociacija (LAVA)
MAGISTRANTŪROS STUDIJOS TĘSIAMOS LIETUVOS IR UŽSIENIO UNIVERSITETUOSE
© Visos teisės saugomos įstatymo.
Sprendimas: Creation