Atgal

Prenumeruojamos ir testuojamos duomenų bazės

Prieiga prie visų duomenų bazių ir bibliografinės informacijos tvarkyklės suteikta iš „eMoBD.LT: Elektroninių mokslo duomenų bazių atvėrimas Lietuvai” projekto lėšų.

Prenumeruojamų ir testuojamų duomenų bazių duomenys gali būti kopijuojami (perkeliami į kompiuterį, spausdinami ir pan.) tik nedideliais kiekiais (1 straipsnis iš 1 žurnalo arba iki 20% elektroninės knygos vieno prisijungimo metu). Griežtai draudžiama kopijuoti informaciją ištisai. Tokių duomenų perdavimas tretiesiems asmenims, kėlimas į internetą ar naudojimas komerciniais tikslais griežtai draudžiamas.

Visos VKK prenumeruojamos ir testuojamos duomenų bazės yra pasiekiamos iš visų VKK tinklo kompiuterių.

Duomenų bazės pavadinimas

Trumpas aprašymas

Prieigos terminas

EBSCO

Elektroninių duomenų bazių tiekėjas EBSCO Publishing siūlo EBSCOhost paslaugą - tai periodinių leidinių santraukų ir visatekstės informacijos paieška EBSCO Publishing kuriamose bei prenumeruojamose duomenų bazėse. Kolegijai prieinamų duomenų bazių EBSCO Publishing paketas. Iš VKK kompiuterių galima prisijungti be slaptažodių.

Jau turime galimybę prisijungti prie EBSCO duomenų bazių nuotoliniu būdu. Dėl slaptažodžio kreiptis į bibliotekos darbuotoją.

Emerald Management eJournals Collection

Duomenų bazė, apimanti šias temas: marketingas, ekonomika, vadyba, apskaita, auditas, informacijos mokslas, žmogiškųjų išteklių valdymas, logistika ir kt. Iš VKK kompiuterių galima prisijungti be slaptažodžių. Žurnalų sąrašas.

 Taylor & Francis Online

Duomenų bazę sudaro įvairios tematikos žurnalai nuo 1997 metų: žemės ūkis, kompiuterija, ekonomika, verslas, maisto technologija, finansai ir kt. Prieiga tik iš VKK kompiuterių.


Įmonės kodas 211965470
PVM mok. kodas LT119654716