Atgal

« / 2015 01 21 „Simulith“ centras Metų žmogumi išrinko Vaclavą Griškevičienę

„Simulith“ centras  (Lietuvos verslo praktinio mokymo firmų (VPMF) centrinis biuras, prižiūrintis, koordinuojantis ir tobulinantis VPMF veiklą Lietuvoje) 2014-ųjų metų žmogumi išrinko Vaclavą GRIŠKEVIČIENĘ.

Nuo 2009-ųjų metų už įvairius pasiekimus, kuriais gerinama verslo praktinio mokymo firmų veikla, didinamas koncepcijos žinomumas, „Simulith“ centras renka metų žmogų. 2014 – ųjų „Simulith“ metų žmogaus titulą už daugiametę aktyvią ir nuolatinę veiklą didinant verslo praktinio mokymo firmų idėjos žinomumą ir gerinant veiklos kokybę, už betarpišką bendradarbiavimą su „Simulith“ centru ir Lietuvos VPMF vadovais, pagalbą organizuojant įvairius tinklo renginius ir dalijimąsi sukaupta patirtimi, už dalyvavimą tarptautiniuose renginiuose, skirti p. Vaclavai GRIŠKEVIČIENEI.

Vaclava Griškevičienė yra Vilniaus kooperacijos kolegijos verslo praktinio mokymo firmos „Reda“ vadovė, Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokyklos profesijos mokytoja ekspertė, keturiolika metų šioje mokykloje sėkmingai veikiančios verslo praktinio mokymo firmos „Vigora“ įkūrėja ir vadovė, „Simulith“ Patariamosios tarybos aktyvi narė.

Sveikiname!


Įmonės kodas 211965470
PVM mok. kodas LT119654716
----