Atgal

« / 2015 11 13 Seminaras jaunimui apie lyčių lygybę

Lapkričio 12 dieną Vilniaus kooperacijos kolegijoje viešėjo Kauno moters užimtumo informacijos centro direktorė Jūratė Puidienė ir specialistė Meda Andrijauskienė, kurios studentams vedė seminarą „Lygybės link: lyties perspektyva politikoje, darbo rinkoje ir šeimoje“, pagal vykdomą projektą „MILDA: moterų iniciatyva Lietuvoje demokratijai auginti“.

Seminare buvo pristatyta moters užimtumo centro veikla bei organizacijos įsikūrimo priežastys ir tikslai. Vėliau buvo pristatomos bei aptariamos įvairios temos, problemos, susijusios su lyčių lygybe visuomenėje. Studentai noriai diskutavo klausimais apie moters vaidmenį politikoje, visuomenėje bei šeimoje. Buvo pateikiami labai akivaizdūs diskriminacijos pavyzdžiai, rodomos reklamos. 

Antroje seminaro pusėje vyko protų mūšis, kuriame studentai pasidalino į 3 grupes ir, prisimindami tai, ką sužinojo, atsakinėjo į klausimus. Visi studentai buvo apdovanoti, o pirmą vietą iškovojo komanda „The best team ever“. Džiaugiamės, kad net 9 studentai prisijungė į asociacijos savanorių gretas. 

Parengė Viktorija Stankevičiūtė


 

 


Įmonės kodas 211965470
PVM mok. kodas LT119654716
----