Atgal

« / 2015 12 10 Projekto aptarimo renginys

2015 m. gruodžio 10 d. Vilniaus kooperacijos kolegijoje vyko projekto „2015 Europos metai vystymuisi: Dalyvauk ir įsitrauk į vystomojo bendradarbiavimo veiklą“ aptarimo renginys. Projektas skirtas didinti informuotumą ir šviesti įvairias jaunimo grupes apie Lietuvos ir Europos Sąjungos vystomojo bendradarbiavimo svarbą, tikslus ir aktualijas bei tuo pačiu skatinti Lietuvos visuomenės diskusijas ir dalyvavimą vystomojo bendradarbiavimo politikos įgyvendinime.

Vilniaus kooperacijos kolegija ir Utenos kolegija kartu su projekto partneriais - Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija, vykdė šviečiamojo pobūdžio veiklas kolegijų studentams ir dėstytojams. Renginio metu už geriausius darbus buvo apdovanoti VKK studentai:

  • Jolanta Jurėnienė už darbą „Neraštingumo mažinimas ir parama Zambijos vaikams“.
  • Renata Belevičienė už darbą „Skurdo mažinimas besivystančiose šalyse“.
  • Mark Chabenskis už darbą„Tarptautinių savanorystės programų veikla“.

Projekto veiklas aptarė Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacijosprezidentė Vilija Lukošūnienė, apie Lietuvos vaidmenį vystomajame bendradarbiavime kalbėjo URM Vystomojo bendradarbiavimo politikos ir planavimo skyriaus antroji sekretorė Agnė Skaistytė. NNVBO Platformos biuro vykdančioji direktorė Marta Čubajevaitė vedė interaktyvų užsiėmimąVystomasis bendradarbiavimas ir globalus pasaulis – ar tikrai darome pakankamai?“.

 

 
 

Įmonės kodas 211965470
PVM mok. kodas LT119654716
----