Atgal

« / 2017 01 09 Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena

– VKK dėstytojai ir studentai tradiciškai kasmet dalyvauja Atminimo laužų uždegimo ceremonijoje Nepriklausomybės aikštėje, todėl laukiame Jūsų ir šiemet sausio 12 d. 19 val.-19.30 val.
 
– Vilniaus kooperacijos kolegija tradiciškai Sausio 13-ąją – Laisvės gynėjų dieną – paminės visuotine pilietine iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“: 2017 metų sausio 13 d. 8.00 valandą dešimčiai minučių kolegijos languose bus uždegtos vienybės ir atminimo žvakutės. Iniciatyvos simbolis – žvakė, kuri simbolizuoja gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę.
 
Ši pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“ Lietuvoje vyks jau dešimtą kartą.
 
Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti kviečia Lietuvos švietimo įstaigas, valstybės institucijas ir organizacijas bei visus geros valios žmones paminėti prieš dvidešimt šešerius metus pasiektą pilietinę pergalę prieš agresorių ir prisijungti prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“. 1991 metų sausį vienybės ir laisvės siekio vedini Lietuvos piliečiai pasiekė istorinę pergalę. Tauta atsilaikė prieš sovietinių okupantų ir vietinių kolaborantų agresiją bei bandymą karine jėga įvykdyti perversmą ir apgynė atkurtos valstybės nepriklausomybę.
 
Kviečiame dalyvauti ir kitoje iniciatyvoje – „Neužmirštuolė“, įsisegant neužmirštuolės žiedą prie savo širdies. Tai atminties ir pagarbos ženklas (parsisiųsti:  http://www.neuzmirsk.lt/

__________________________________
Kiti Laisvės gynėjų dienos minėjimo renginiai Įmonės kodas 211965470
PVM mok. kodas LT119654716
----