Atgal

« / 2017 03 23 Atvira praktinė paskaita

 

Kovo 29 d. vyko Atvira praktinė paskaita „R-Keeper V7 – šiuolaikiškiausias būdas valdyti jūsų maitinimo įstaigą“. 

 
Paskaitos turinys:
  • R-Keeper V7 programos administravimas ir kasos programos.
  • Lojalumas – virtuali lojalumo kortelė jūsų telefone.
  • Sprendimai padedantys greitai ir efektyviai stebėti ir koreguoti restorano darbą (WEB ataskaitos, Dashboard ataskaitos, WEB monitoring, Išmanusis kliento ekranas).
Praktinę paskaitą vedė ir  į visus aktualius klausimus atsakė kompanijos „UCS Baltic“ Lietuvoje atstovas Robertas Virpša.  
 
         
___________________________
Ar žinote, kad įmonių grupė “UCS” yra viena žinomiausių kompanijų viešnagės (HOSPITALITY) sektoriuje, diegiančių specializuotas kompiuterines apskaitos ir valdymo sistemas maitinimo ir pramogų įstaigoms Baltijos šalyse, Europoje, Azijoje, Afrikoje.
 
Baltijos šalyse pirmiausia buvo įsteigta kompanija „UCS Baltic“ Lietuvoje, kuri neužilgo užsikariavo pirmaujančias pozicijas viešnagės rinkoje.
Šiuo metu tarp mūsų klientų Lietuvoje – daugiau kaip 650 restoranų, picerijų, kavinių, klubų, greito maisto restoranų, boulingo centrų, biliardinių, viešbučių, kino teatrų, sporto klubų, vandens pramogų parkų. „UCS Baltic“ filialai veikia keturiuose didžiausiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Daugiau apie įmonę...

Įmonės kodas 211965470
PVM mok. kodas LT119654716
----