Atgal

« / 2017 05 04 Tarptautinė imitacinių bendrovių mugė

2017 m. balandžio 27-28 d. Kėdainių arenoje vyko Tarptautinė imitacinių bendrovių mugė „Kėdainiai - 2017“ su šūkiu „Atėjau, pamačiau, nusipirkau svajonę“.
 
IB „Reda“ šiemet atstovavo MVO 15 grupės studentės Greta Ovčinikovaitė ir Elvyra Ilgevičiūtė bei VV 15 grupės studentės Raimonda Bartkevičiūtė ir Justina Šivokaitė.  Mugės metu buvo pristatyta nauja prekių linija – sporto drabužiai ir naujas bendrovės šūkis „Išdrįsk mylėti save čia ir dabar“. IB „Reda“ darbuotojos  buvo apdovanotos diplomu Už geriausią gebėjimą reklamuoti savo imitacinę bendrovę, jos prekes ir paslaugas tarp aukštųjų mokyklų bendrovių“ bei IB tapo Bronzine  mugės bendrove.
 
Merginos pabandė bendrovės  naują  paslaugą parduoti mugės aukcione ir joms pavyko!!!
 
Jos buvo apdovanotos diplomu „Už geriausią kūrybiškai pristatyto produkto pardavimo rezultatą aukcione“.  Apdovanojimai pasipylė kaip iš gausybės rago – merginos į apdovanojimų sceną kilo dar kartą, nes Greta Ovčinikovaitė laimėjo titulą „Geriausia  IB direktorė“, o Elvyra Ilgevičiūtė – „Geriausia IB vadybininkė“.
 
IB „Reda“ komandos narės aktyviai dalyvavo tarptautinėje prekyboje, buvo pasirašytos bendradarbiavimo sutartys su Kanados bei Europos šalių imitacinėmis bendrovėmis. Studentės turėjo daug įvairios patirties: bendravimo, bendradarbiavimo, profesinių kompetencijų patikrinimo, naujų kontaktų užmezgimo ir t.t.
 
Mugės dalyviai ne tik įtemptai dirbo, bet ir turėjo pramogų, nes naktiniame klube jiems buvo surengta įdomi viktorina. Organizatoriai įdėjo daug pastangų, kad renginys pavyktų. 
 


Įmonės kodas 211965470
PVM mok. kodas LT119654716
----