Atgal

« / 2018 09 13 PROFADIENIO atrankinis renginys

Spalio 9 d. 15.00 val. Vilniaus verslo kolegijoje (Kalvarijų g. 129) Jūsų laukia atrankinis renginys!

 

Ką jūs galvojate apie miesto naktinę ekonomiką?

   Ar sutiktumėt keisti dešimtmečių praktiką, kai daugelis paslaugų įmonių uždaromos 18 val., o sporto renginiai ir koncertai baigiami iki vidurnakčio?  Ar norėtumėt, kad jūsų miestas taptų dar vienu Europos didmiesčiu kartu su Mančesteriu, Berlynu ir kitais, į kuriuos turistai plūsta dėl aktyvaus naktinio gyvenimo?
   Jau š. m. spalio 9 d. Vilniaus verslo kolegijoje jūsų laukia įdomi diskusija apie nakties ekonomiką, jos kuriamą finansinę vertę ir socialinius iššūkius. Specialiai parengtą scenarijų moderuos personalo atrankos įmonės EMPLONET bei  Europos Parlamento  biuro Lietuvoje ekspertai.
   Dalyvaudami paskaitoje turėsite galimybę laimėti kvietimą į PROFADIENĮ - dieną, skirtą verslo profesionalų ir studentų susitikimui. Tai unikali galimybė jums susipažinti su verslo praktikais (SEB banko,  Western Union, UAB Litcargus, UAB Digital Academy ir Lietuvos Marketingo asociacija) sprendžiant verslo užduotis.
   Šių metų spalio 18 dieną 100 finalinio PROFADIENIO  renginio dalyvių sužinos, kaip įsivertinti Youtube  ar Google Ads tinkamumą įmonės komunikacijai, kokiomis taisyklėmis vadovautis moderuojant trumpuosius verslo susirinkimus ( angl. daily huddle),  ar sveiką mitybą vertinantys vartotojai yra naujas rinkos segmentas ar ilgalaikė tendencija, ar asmeninių finansų valdymas padeda jums atskleisti savo asmenybę. Ir dar daug daug kitų įžvalgų.
PROFADIENIO laimėtojų komandai bus įteiktas pagrindinis prizas - kelionė į Europos Parlamentą. 

Daugiau informacijos www.profadienis.lt

______________________________

Visus VKK studentus kviečiame aktyviai dalyvauti!

Prašome registruotis Socialinių mokslų katedroje e. pašto adresu:
el. paštu: regina.jakiuniene@vkk.lt

 


Įmonės kodas 211965470
PVM mok. kodas LT119654716
----