Atgal

Tai naudinga žinoti

Informacinis raštingumasInternetinis puslapis "Informacinis raštingumas" naudingas visiems, kurie rengia mokslo darbus. Visiems, kurie nežino, kur ir kaip ieškoti mokslinės informacijos, kuriuos šaltinius rinktis ir kurių ne, ką daryti, jeigu nesuprantama darbo tema.

Svetainę sudaro šeši pagrindiniai moduliai apie informacijos radimą ir efektyvų valdymą: temos suvokimas, informacijos šaltiniai, informacijos paieška, atranka ir vertinimas, informacijos įsisavinimas ir paskutinis modulis - būk etiškas.

Mokymosi kurso turinys parengtas pagal svarbiausių informacinių gebėjimų pobūdį ir atspindi mokslinės informacijos organizavimo principus, informacijos struktūrą, kadangi tai labai svarbu kuriant paieškos strategiją; informacijos paieškos priemones, kurios atliekant paiešką padeda sutaupyti laiką; informacijos paieškos strategijos formavimo pagrindinius principus; pirminių ir antrinių informacijos šaltinių gavimo, tvarkymo bei naudojimo būdus ir priemones; informacijos įvertinimą; informacijos panaudojimą ir tvarkymą. Mokymosi medžiagoje pateikiama dešimt temų. Autoriai G.Tautkevičienė, L.Šarlauskienė, V.Dzingienė.

www.etika.gov.lt

Lietuvos Respublikos akademinės etikos ir procedūrų kontrolieriaus tarnyba yra valstybės biudžetinė įstaiga, kurios veiklos tikslas – užtikrinti Lietuvos Respublikos akademinės etikos ir procedūrų kontrolieriaus darbą, jam nagrinėjant skundus ir inicijuojant tyrimus dėl akademinės etikos ir procedūrų pažeidimo, prižiūrint, kad nebūtų pažeidžiamos akademinės etikos nuostatos ir procedūros. Kontrolieriaus tarnyba savo veikloje vadovaujasi Lietuvos Respublikos Konstitucija, Lietuvos Respublikos tarptautinėmis sutartimis, Lietuvos Respublikos mokslo ir studijų įstatymu, Lietuvos Respublikos akademinės etikos ir procedūrų kontrolieriaus tarnybos nuostatais, patvirtintais Lietuvos Respublikos Seimo 2011 m. rugsėjo 15 d. nutarimu Nr. XI-1583, darbo reglamentu, Europos Sąjungos teisės aktais ir kitais teisės aktais.

 Įmonės kodas 211965470
PVM mok. kodas LT119654716